13 Mart 2010 Cumartesi

Kreativ Blogger Awards


Sevgili arkadaşlarım Tülin SihirliTatlar ve Sessiz Kelimeler'e beni bu güzel ödüle layık gördükleri için teşekkürlerimi yolluyorum. Ödülün kurallarına uyabilmem için yarın kahvaltı keyfinden sonraki saatleri tercih edeceğim pls. kusuruma bakmayın, zira çok yorgun ve uykusuzum. Bu gecelik hakkımdaki 7 ilginç şey ile çanta mimi resimlerimi beklemeye aldım:) İyi geceler...

UZUN ZAMAN OLDU FARKINDAYIM AMA BİR BAHAR YORGUNLUĞUDUR GİDİYOR, ELİMDEN GELDİĞİNCE
OLAN BİTENİ AKTARACAĞIM. ÖNCE SÖZ VERDİKLERİM;

Hakkımda 7 ilginç şey;

1- Bir şeyi araştırmadan soruşturmadan kabul etmem veya almam. Mutlaka mesnetine, dayanağına bakarım, alışveriş esnasında da iyice incelerim, her yönüyle içime siniyorsa alırım.

2- Rol yapma yeteğim hiç yok. Ukala, kendini beğenmiş insanlarla mesafemi korur ve bunu tavırlarımla nazikçe belli ederim. Kimseye değerinden fazla değer vermeye niyetim yoktur.

3- Mutfağımda özel markalardan porselen, cam ve tencere takımlarım olduğu halde daha süslülerini gördüğümde hala almaya çalışır, eşimi her seferinde bu konuda çıldırtırım.

4- Dışardan etrafımda olup bitenleri pek önemsemiyor gibi gözüksemde herşeyin farkında olup, iç dünyamda herşeyi kafaya takan bir yapıya sahibim:( Değer mi? Hayır.

5- Herşeyi en iyi ve mükemmel şekilde yapmaya çalıştığım için bazı şeyleri ertelemeyi tercih ederim ve bunun sonucunda bazen çok fazla yorulur, yıpranırım.

6- Birisiyle tartıştıysam veya kırıldıysam konuşmamayı tercih eder, ilk adımı atmaktan hassasiyetle uzak dururum. Dal rüzgarı affetse bile kırılmıştır bir kere... misali zor affederim. Bana yakın durmayanı, arayıp sormayanı da 1-2 kez yoklar sonra kendi haline bırakırım. İlişkilerimde asla ısrarcı değilim.

7- Ütü yapmayı, cam silmeyi hiiiç sevmem. Neyse ki bunların çözümü kolay, yeter ki güvenebileceğim bir yardımcım olsun:)

Çanta Mimime gelince;


Önce reklamlar dermişim; Polaris marka kurdeleli çantam, I.D. Bare Minerals aynalı kırmızı makyaj çantam, M.d. Formulations antioksidan spreyim, o gün kullandığım pembiş parfümüm, Vichy Normateint fondotenim sebuma ve güneşe karşı kalkan olması bakımından:) Rimelim, far fırçam, kelebekli tokam, mavi ışıltılı farım, rujlarım, anahtarlarım, ruhsatım, cüzdanım, gözlüklerim (güneş gözlüğüm beyaz kutusunda uzakta kalmış, göremediniz üzgünüm), emektar cep telefonum, ekstreler, olips şekerlerim, kalemim, bilumum ıslak kuru mendillerim mevcut.

Emin olun her zaman bundan daha kalabalık bir çantam var, ne bulduysan at misali... Allaha şükür, büyük çanta modası var:))

9 yorum:

dilek hanımın mutfağı dedi ki...

hünerli hanımlara yaraşır elbette bende tebrik ederim selamlar

Pembe Tatlar dedi ki...

Tebrik ediyorum canım...

Mutlu pazarlar:)

Kendimce dedi ki...

Tebrikler

SeViL ( DenizFeneri ) dedi ki...

Nice sevgi dolu ödüllerin olsun..

Tebrikler...

Sevgilerle..

sevil(birdemliksohbet) dedi ki...

canım benim sayfama bırakmış oldugun yoruma çok teşekkür ederim
güzel bir hafta dilerim
sevgiler

nanekokusu dedi ki...

tebrikler canım güzel bir hafta sonu geçirmeni dilerim sevgiler.

nurgülün dünyası dedi ki...

Selamün Aleyküm Kardeşim.

İki dua vardır ki, reddedilmez; o dua edenlerle Allah

arasında bir perde yoktur; Biri, zulüm gören kişinin duası öbürü de

mü’mininkardeşine gıyabında ettiği dua.” Dualarda unutulmamak dileğiyle.

.CumaMız Mübrekolsun.

Allaha Emanet olun

Tespih Taneleri... dedi ki...

Tebrik ederim canim bugun bende ilk odulumu aldim gercekten guzel bir duygu bu.
Sevgilerimle...

SerpiL dedi ki...

blogun sahibi çıksın meydana:)yazsınsın 3 5 bişi.olmaz bööle